Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

Jodła szlachetna

Jodła szlachetna- charakterystyka

Jodła szlachetna wyróżnia się stożkowym kształtem, srebrzysto-niebieskimi igłami oraz fioletowymi szyszkami, które mogą osiągnąć nawet 25 cm długości. Nietuzinkowy wygląd sprawia, że cieszy się coraz większą popularnością. Jodła szlachetna pięknie prezentuje się w ogrodzie lub jako świąteczna choinka w doniczce.

Jodła szlachetna- pochodzenie

Majestatyczna jodła szlachetna pochodzi z północno-zachodniej części Ameryki Północnej. Należy do choinek o wolnym wzroście, przeciętnie osiąga 8 metrów wysokości w przeciągu 30 lat. Ze względu na swój niezwykły wygląd jest również uprawiana na plantacjach choinek w okolicach Warszawy. Jodła szlachetna wymaga kwaśnej i wilgotnej gleby i dobrze nasłonecznionego stanowiska. Ten rodzaj choinki należy chronić przed silnym wiatrem i przymrozkami. Jodła szlachetna, choć jest znacznie niższa niż większość choinek, cieszy się sporym zainteresowaniem ze względu na wyjątkowy wygląd.

Zastosowanie jodły szlachetnej

Niewysoka choinka o pięknej barwie igieł doskonale sprawdzi się w ogrodzie. Przy odpowiednich warunkach będzie wspaniałą ozdobą. Ze względu na swój wyjątkowy wygląd jodła szlachetna jest coraz częściej wybierana jako świąteczna dekoracja. Żywa choinka w doniczce o srebrzysto- niebieskich igłach idealnie wpisuje się w bożonarodzeniowy klimat. Zwolennicy tradycyjnych ozdób mogą wybrać jodłę szlachetną w metalowym stojaku. Coraz więcej osób poszukując żywych choinek w Warszawie, decyduje się na zakup jodły szlachetnej, dlatego coraz więcej sklepów internetowych decyduje się o poszerzenie oferty o ten gatunek jodły. Przed podjęciem decyzji o zakupie, warto porównać ceny żywych choinek w Warszawie i zapoznać się z opiniami użytkowników na forum.

Srebrzysto- niebieska choinka z dostawą w Warszawie i okolicach

Nietuzinkowa barwa igieł jodły szlachetnej, kojarząca się z oszronionymi choinkami w lesie to doskonały pomysł na świąteczną dekorację mieszkania. Majestatyczna jodła jest dostępna w naszym sklepie online. Nasza oferta to żywe choinki w doniczce z szybką dostawą w Warszawie i okolicach w atrakcyjnych cenach. Posiadamy wiele gatunków jodły, w tym jodłę szlachetną, a także świerków i sosen ze sprawdzonych plantacji choinek w okolicach Warszawy. Cieszymy się pozytywnymi opiniami na forum. Nasi  klienci doceniają profesjonalną obsługę, bogaty wybór, konkurencyjne ceny oraz szybką dostawę żywych choinek w Warszawie i okolicach. Sprawdź naszą ofertę jodły szlachetnej i zamów już dziś srebrzysto-niebieskie drzewko bożonarodzeniowe. Zadbaj o magiczną, świąteczną atmosferę i zamów żywą choinkę w doniczce lub metalowym stojaku. Niewysoka jodła szlachetna będzie wyjątkową ozdobą domu lub ogrodu. Zamów żywą choinkę w naszym sklepie online z dostawą w Warszawie i okolicach.

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.