Jodła Veitcha

Jodła Veitcha- informacje podstawowe

Jodła Veitcha należy do bardzo dekoracyjnych odmian, chętnie uprawianych w ogrodach, parkach oraz na plantacjach choinek w okolicach Warszawy. Charakteryzuje się krótkimi, ciemnozielonymi i błyszczącymi igłami oraz małymi szyszkami o fioletowej lub granatowej barwie. Wytrzymała na warunki atmosferyczne odmiana jodły doskonale sprawdzi się jako świąteczna choinka w doniczce lub na metalowym stojaku.

Jodła Veitcha- pochodzenie i warunki uprawy

Jodła Veitcha pochodzi z górskich rejonów Japonii. Występuje na wyspach Honsiu i Sikoku. Należy do odmian preferujących wysoką wilgotność gleby i powietrza. Rośnie na wysokościach 1300-2800 m n.p.m. Ze względu na wysoką odporność oraz dekoracyjną formę jest często uprawiana w Europie i Stanach Zjednoczonych. Japońska choinka osiąga wysokość do 30 metrów. Bardzo dobrze sprawdzi się w ogrodzie jako soliter. Jodła Veitcha wymaga żyznej i wilgotnej gleby oraz częstego podlewania. Pochodząca z Japonii choinka źle znosi suszę, ale jest odporna na niskie temperatury. Wybierając ten gatunek jodły warto porównać ceny żywych choinek z dostawą w Warszawie i okolicach.

Zastosowanie jodły Veitcha

Japońska odmiana jodły charakteryzuje się małymi, fioletowymi szyszkami oraz krótkimi igłami, dlatego jest często uprawiana w parkach i prywatnych ogrodach. Najlepiej rozwija się w rejonach o dużej wilgotności powietrza. Jodła Veitcha będzie również oryginalną choinką świąteczną. Jodła w doniczce lub na metalowym stojaku z dekoracyjnymi szyszkami pozwoli stworzyć wyjątkową, świąteczną atmosferę. Żywa choinka w doniczce z dekoracyjnymi szyszkami nie wymaga już bombek, łańcuchów czy innych ozdób. Jodła Veitcha jest dostępna w sklepach internetowych oferujących żywe choinki z dostawą w Warszawie i okolicach. Przed złożeniem zamówienia warto przeczytać opinie użytkowników na forum.

Jodła Veitcha- świąteczna choinka w doniczce z dostawą do domu lub biura

Jodła Veitcha należy do ozdobnych odmian chętnie uprawianych w ogrodach i na plantacjach choinek w okolicach Warszawy. Małe szyszki o granatowej lub fioletowej barwie sprawiają, że jodła w doniczce sprawdzi się jako świąteczne drzewko. Japońska choinka jest dostępna w naszym sklepie internetowym w bardzo atrakcyjnej cenie. Oferujemy jodłę w doniczce lub na metalowym stojaku z dostawą w Warszawie i okolicach. Szczególnie polecamy jodłę kaukaską o wyjątkowej trwałości. Sprawdź opinie o naszym sklepie na forum i porównaj naszą ofertę z cenami żywych choinek w Warszawie. Wyróżniamy się konkurencyjnymi cenami, profesjonalną obsługa oraz sprawną i szybką realizacją zamówień. Skontaktuj się z nami i zamów już dziś jodłę w doniczce z dostawą do domu lub biura. Wybierz żywą jodłę w doniczce lub na metalowym stojaku i ciesz się magiczną, świąteczną atmosferą.

Zapraszamy do kontaktu
z naszym Biurem Obsługi Klienta