Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

Kalendarz adwentowy

Historia kalendarza adwentowego sięga, aż do XIX wieku. Początkowo miał on formę wieńca, w którym zamiast świec, umieszczono woreczki z małymi podarunkami. Dopiero z czasem formę wieńca zamieniona na papierową wersję, która miała swój początek w Niemczech. Dzisiejsza forma kalendarza adwentowego jest całkiem inna niż wcześniej, możemy kupić kalendarze z przeróżną zawartością, zaczynając od kosmetyków, a kończąc na zabawkach dla dzieci.

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.