Lampki choinkowe

Jest wiele rzeczy, bez których nie wyobrażamy sobie świąt Bożego Narodzenia. Takimi elementami z pewnością jest choinka i jej elementy. Ciężko jest wyobrazić sobie choinkę bez bombek, kolorowych łańcuchów, a tym bardziej bez lampek choinkowych dodających wyjątkowego klimatu w świąteczny wieczór. Lampki choinkowe podbiły rynek Stanów Zjednoczonych już w 1882 roku, nie co później pojawiły się również w Europie. Natomiast był to towar ekskluzywny i znajdował się jedynie w niewielu domach zamożnych ludzi. Dopiero z czasem stały się one bardziej dostępne, a woskowe świeczki poszły w zapomnienie

  • Lampki z programatorem

Lampki z programatorem do użytku zewnętrznego, jak i wewnętrznego. Lampki z programatorem możemy kupić w różnych wariantach kolorystycznych, przez co idealnie sprawdzą się do udekorowania drzewka bożonarodzeniowego, okien, balkonów.

  • Lampki ze światłem stałym bez programatora

Lampki ze światłem stałym bez programatora znakomicie nadadzą się do stworzenia aranżacji przed domem oraz do ozdoby choinki. Do wyboru mamy kilka wariantów kolorystycznych lampek, które nie tylko są energooszczędne, ale łatwe dzięki dobremu wykonaniu są w stanie stworzyć jedyny w swoim rodzaju klimat świąteczny.

 

  • Lampki choinkowe bezprzewodowe

Ten rodzaj lampek choinkowych należy do najczęściej dostępnych lampek na rynku. Zamiast pospolitego wejścia do kontaktu zastępują go baterie, dzięki którym bez problemu ustawimy choinkę w dowolnym miejscu w domu.

  • Lampki choinkowe tradycyjne

Posiadają zarówno wielu przeciwników, jak i wielu zwolenników. Lampki tradycyjne z reguły są tanie i możemy znaleźć je w wielu wariantach kolorystycznych. Jednak minusem tego typu lampek jest ich trwałość, przy wypaleniu jednej lampki, wszystkie przestają działać.

Zapraszamy do kontaktu
z naszym Biurem Obsługi Klienta