Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

Motyw choinki- komercyjnie

Choinka jest jednym z tych znaków, który kojarzy cały świat. Zielone, stożkowate drzewko bożonarodzeniowe, jest tym, co jako pierwsze przychodzi, nam na myśl, jak myślimy o świętach. Skąd wziął się kult na choinkę? I dlaczego jest on tak popularny na świecie? Już tłumaczymy!

Choinka- najbardziej popularny motyw świąt Bożego Narodzenia

Choinka to nie tylko zwykłe iglaste drzewko, które stoi w salonie, dodając atmosfery świąt w domu. To również bardzo popularny i chętnie używany znak w handlu na produktach związanych z Bożym Narodzeniem. Skąd zwykła choinka, wzięła aż taką popularność? Same święta Bożego Narodzenia są okresem pełnym miłości, dobra, wszystkie przykrości odchodzą w niepamięć. Mimo tego, że na świecie mamy różne kultury i tradycje, to święta Bożego Narodzenia, łączy kilka wspólnych cech (wymienionych powyżej), ale również symboli- jednym z nich jest choinka.

Mimo że wygląd choinki i jej wyobrażenie może się różnić w różnych częściach świata, komercyjnie jej wygląd zostaje taki sam. Wykorzystywany motyw choinki w celach handlowych, praktycznie wszędzie jest taki sam, jedynie co może różnić te drzewka bożonarodzeniowe, są ozdoby. Jednak wszędzie zauważmy jeden model choinki. Choinka prezentowana na ubraniach, dodatkach do domu, reklamach czy w filmach, prezentuje się zawsze fenomenalnie. Fenomen wyglądu choinki, który wykorzystywany jest w komercji, ma to do siebie, że choinka pokazana jest jako dorodne, duże, gęste drzewo o regularnym kształcie.

Drzewka Bożonarodzeniowe, niczym z reklam, dostępne tylko w naszym sklepie

Chcesz, aby Twoja choinka w tym roku zachwyciła wszystkich Twoich gości, współpracowników? Dobrze trafiłeś, w naszym sklepie znajdziesz żywe choinki niczym z amerykańskich filmów. Duże, zielone i gęste, to określenia, które opisują choinki, które znajdziesz w naszym sklepie. Nie czekaj z decyzją i już dziś zamów choinkę do swojego biura lub domu.

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.