Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

Naturalne ozdoby na choinkę

W dzisiejszych czasach wielu z nas dąży do tego, aby żyć zgodnie z naturą i ekologicznie. Przez to wiele rzeczy z życia codziennego zamieniamy na przyjazne środowisku. Tak samo dzieje się z ozdobami choinkowymi, staramy się je zastąpić naturalnymi i własnoręcznymi dekoracjami. Takie dekoracje nie tylko są ekologiczne, ale też dodają wyjątkowości choince. Do najbardziej popularnych, naturalnych ozdób należą: pierniczki, orzechy, plasterki drewna zamiast bombek.

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.