Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

Odżywianie choinek

Wielu z nas marzy o tym, aby choinka, którą kupimy zachowała swój urok na wiele tygodni. Niestety też wielu z nas zapomina o odpowiednim odżywieniu drzewka bożonarodzeniowego, przez co traci ona swój urok. Choinki po ścięciu cały czas utrzymują swoje funkcje życiowe, dlatego należy dostarczyć im odpowiedniej mineralizacji nie tylko w postaci świeżej wody. Minerały, które choinki naturalnie pobrałby z gleby, można skomplementować dostępnymi na rynku preparatami.

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.