Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

Podłaźniczka

Podłaźniczka jest czubkiem drzewa iglastego, które kiedyś zawieszano pod sufitem. Najczęściej tę funkcję pełnił czubek sosny czy świerka, który przynoszono do domu w dzień Wigilii. Podłaźniczka pełniła funkcję drzewka bożonarodzeniowego przed pojawieniem się i rozpowszechnieniem na świecie choinki.

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.