Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

Recykling choinek

W dzisiejszych czasach recykling, dbanie o środowisko jest bardzo ważne, dlatego trzeba o tym pamiętać każdego. Wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, że przyczyną emisji gazów cieplarnianych mogą być również choinki, dlatego ważny jest ich recykling. Warto przed zakupem choinki mieć plan na to co zrobimy z nią po okresie świątecznym. Mało kto wie, że drzewka bożonarodzeniowe idealnie sprawdzą się jako ściółka pod inne rośliny czy jako kompost.

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.