Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

Stojak na choinkę plastikowy

Stojak na choinkę plastikowy jest o wiele tańszą wersją stojaka metalowego. Niska cena stojaka nie jest równoznaczna z niską jakością, wręcz przeciwnie taki stojak może przetrwać kilka sezonów. Dzięki swojej lekkości bez problemu schowamy go razem z ozdobami choinkowymi.

  • Stojaki plastikowe

Należą do najbardziej popularnych stojaków pod choinkę. Sprawdzą się przy małych choinkach, których wielkość nie spowoduje utraty równowagi. W okresie świąt Bożego Narodzenia spotkamy je w każdym sklepie za nie duże kwoty w okolicach do 50 zł.

ZALETY:

-Niska cena

-Łatwa dostępność

-Z łatwością schowamy je do pudełka z ozdobami świątecznymi

WADY:

-Mało stabilny

-Nieoryginalny wygląd

  • Stojak plastikowy z miejscem na wodę lub piasek

Stojak równie popularny, jak zwykłe stojaki plastikowe, dzięki czemu podczas świąt nie będziemy mieli problemu z ich dostępnością. Dzięki pojemnikowi na wodę, choinkę możemy zakupić kilka dni, a nawet tydzień przed świętami, będąc pewnym, że do świąt Bożego Narodzenia utrzyma ona swoją kondycję.

ZALETY:

-Niska cena

-Miejsce na wodę wydłuża żywotność choinki

– Łatwa dostępność

WADY:

-Mało stabilny

-Mało atrakcyjny wygląd

 

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.