Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

Świeczki na choince

Prawdziwe świeczki na choince są starodawną tradycją, która przeszła w niepamięć. Prawdą jest, że świeczki na choince tworzyły niepowtarzalną atmosferę, jednak były niebezpieczne. Z czasem ludzie odeszli od tradycyjnych świec, zamieniając je na łańcuchy lampek, aby ograniczyć groźne wypadki z ich udziałem. W dzisiejszych czasach alternatywą do świec woskowych są nie tylko lampki na łańcuchy, ale coraz częściej w sklepach można spotkać elektryczne świeczki na choinkę.

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.