Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

Świerk Brewera

Świerk Brewera- informacje podstawowe

Świerk Brewera charakteryzuje się długimi, błyszczącymi igłami, ciemnozielonymi z wierzchu, a białymi od spodu oraz brązowo czerwonymi, cylindrycznymi szyszkami. Świerk Brewera wyróżnia się długimi, zwisającymi gałęziami. Pochodząca z Ameryki Północnej odmiana świerka, osiąga zazwyczaj 4-5 metrów wysokości. Świerk Brewera cieszy się sporą popularnością, ze względu na oryginalny wygląd i jest dość często uprawiany w ogrodach oraz na plantacjach choinek w okolicach Warszawy.

Pochodzenie i uprawa Świerka Brewera

Malowniczy Świerk Brewera występuje w zachodniej części stanu Kalifornia oraz Oregon, a także w górach Siskiyou w pobliżu wybrzeża Pacyfiku. W stanie naturalnym osiąga nawet do 35 metrów wysokości. Pochodząca z Ameryki Północnej choinka jest dość często uprawiana w ogrodach i parkach. Wymaga gleby gliniasto-piaszczystej o lekko kwaśnym odczynie oraz nasłonecznionego stanowiska i umiarkowanie wilgotnego stanowiska. Uprawiana w ogrodzie lub na plantacji choinek osiąga zaledwie 4-5 metrów wysokości.

Świerk Brewera- zastosowanie

Świerk Brewera wyróżnia się ciekawą formą, przypominającą naszą rodzimą wierzbę płaczącą. Malownicza odmiana świerka doskonale sprawdzi się w ogrodach i parkach jako soliter lub element kompozycji. Świerk Brewera może być również oryginalną dekoracją świąteczną. Ciekawie będzie prezentował się w zimowych kompozycjach florystycznych i świątecznych stroikach. Świerk w doniczce sprawdzi się również w roli bożonarodzeniowego drzewka. Świerk Brewera nie jest tak chętnie wybierany jak rodzimy świerk pospolity, ale warto sprawdzić opinie na forum i porównać ceny żywych choinek z dostawą w Warszawie i okolicach.

Świerk Brewera- oryginalna choinka w doniczce z dostawą do domu lub biura

Żywa choinka w doniczce lub na metalowym stojaku jest nieodłącznym elementem Świąt Bożego Narodzenia. Ubieranie choinki sprawia wiele radości zarówno dzieciom, jak i dorosłym i na długo pozostaje w pamięci. Świerk w doniczce jest najczęściej wybieranym świątecznym drzewkiem. Wyjątkowy aromat sprawia, że świerk pospolity jest najczęściej zamawianą choinką z dostawą do domu lub biura. W naszym sklepie internetowym znajdziesz świerka pospolitego w atrakcyjnej cenie. Oferujemy żywe choinki w doniczce z dostawą w Warszawie i okolicach. Wyróżnia nas profesjonalna obsługa, konkurencyjne ceny oraz szybka realizacja zamówień, co potwierdzają bardzo dobre opinie na forum. Skontaktuj się z nami już dziś i zamów świerka pospolitego w doniczce i ciesz się wyjątkowym, świątecznym klimatem.

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.