Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

Świerk Sargenta

Świerk Sargenta- informacje podstawowe

Świerk Sargenta należy do najładniejszych odmian, ale jest dość rzadko uprawiany w ogrodach i na plantacjach choinek. Charakteryzuje się średnia wysokością oraz długimi, ozdobnymi igłami. zielonymi od góry i kremowo białymi od spodu. Świerk Sargenta ma również dekoracyjne, różowe szyszki, dlatego jest wykorzystywany jako dekoracja świąteczna. Świerk w doniczce sprawdzi się jako bożonarodzeniowe drzewko, które jest tak ozdobne, że nie potrzebuje choinkowych bombek, łańcuchów i innych dekoracji.

Pochodzenie i uprawa świerka Sargenta

Dekoracyjny świerk Sargenta występuje w Azji na wysokościach 1300-2800 m n.p.m. Azjatycka choinka jest dość łatwa w uprawie, nie ma szczególnych wymagań dotyczących gleby oraz warunków klimatycznych. Wybierając świerka Sargenta do ogrodu warto zadbać o odpowiednią wilgotność gleby. Ozdobna odmiana sprawdzi się w ogrodach oraz na plantacjach choinek w okolicach Warszawy, a także jako oryginalne drzewko świąteczne. Wybierając świerka w doniczce warto zapoznać się z opiniami na forum.

Świerk Sargenta- zastosowanie

Pochodząca z Azji odmiana świerka należy do najbardziej dekoracyjnych i odpornych na warunki atmosferyczne. Świerk Sargenta będzie doskonale prezentował się w ogrodzie jako soliter, a także jako element świątecznych stroików i zimowych kompozycji florystycznych. Świerk Sargenta jest rzadko wybierany na świąteczną choinkę, znacznie bardziej popularny jest rodzimy świerk pospolity. Decydując się na świerka w doniczce warto porównać ceny żywych choinek z dostawą w Warszawie i okolicach.

Świerk Sargenta- dekoracyjna choinka w doniczce z dostawą do domu lub biura

Świerk Sargenta charakteryzuje się dwubarwnymi igłami oraz różowymi szyszkami, dlatego może być niebanalną dekoracją świąteczną. Wyjątkowy wygląd świerka sprawia, że nie trzeba go ozdabiać bombkami choinkowymi czy łańcuchami. Świerk w doniczce lub na metalowym stojaku wprowadzi magiczną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia w Twoim domu. Szczególnie polecany jest świerk pospolity, który charakteryzuje się intensywnym, żywicznym zapachem.  Świerk w doniczce z dostawa w Warszawie i okolicach jest dostępny w naszym sklepie internetowym. Oferujemy żywe choinki w atrakcyjnych cenach z dostawą do domu lub biura. Skontaktuj się z nami i zamów świerka pospolitego w doniczce lub na metalowym stojaku i ciesz się magicznym, świątecznym klimatem.

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.