Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

Święty Mikołaj

Święty Mikołaj postać historyczna, która żyła na przełomie IV wieku. Poprzez swoje dobroczynne zasługi, o których jest mowa w wielu legendach, dzięki czemu biskup Miry zyskał miano Świętego Mikołaja. Z biegiem lat postać Mikołaja stała się głównym symbolem świąt Bożego Narodzenia na całym świecie. Głównymi atrybutami Świętego Mikołaja jest długa biała broda, czerwona czapka i worek prezentów. Ten wizerunek wykorzystywany jest przez wiele firm i branży, dzięki czemu jest tak powszechny.

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.