Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

Symbole świąteczne

Pierwsze przygotowanie do świąt Bożego Narodzenia, zaczynają się z początkiem grudnia. Nasze coroczne zwyczaje przeradzają się w pewnym momencie w rutynę, bez których nie wyobrażamy sobie tego święta. Ubieramy choinkę, zawieszamy nad stołem jemiołę czy przygotowujemy dodatkowe nakrycie przy stole. Te czynności są jednymi z wielu, które nie tylko są z nami w każde święta, ale mają również “magiczne” znaczenie.
– Choinka jest symbolem wiecznego życia
– Darowanie prezentów jest symbolem dobroci
– Pierwsza gwiazdka symbolizuje Gwiazdę Betlejemską

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.