Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

Wieniec adwentowy

Wykonany z gałązek drzewa iglastego, pięknie przystrojony z czterema świeczkami symbolizuje oczekiwanie i gotowość. Tradycja robienia wieńców rozpoczyna się około XIX wieku. W tamtych czasach popularnym zwyczajem na umieszczenie wieńca adwentowego było podwieszenie jego pod sufitem czy ustawienie w głównej części domu.

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.