Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

Wigilia Bożego Narodzenia

Wigilie Bożego Narodzenia obchodzimy 24 grudnia każdego roku. Rozpoczyna ona wyjątkowy czas, który wyczekiwany jest nie tylko przez najmłodszych, ale też starszych domowników. Uroczysta kolacja wigilijna rozpoczyna się w momencie pojawienia się na niebie pierwszej gwiazdki. Dzięki jej światłu Trzej Królowie byli w stanie znaleźć drogę do stajenki. Warto pamiętać, że Wigilia to nie tylko wspólna kolacja, ale coś więcej, jest to czas na darowanie sobie odrobiny miłości i zapomnieniu o smutkach.

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.