Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

Zima

Jedni ją kochają, drudzy nienawidzą, jednak zgodnie obie grupy mogą stwierdzić, że jest to magiczny czas. Mimo tego, że czas zimy w naszym klimacie jest bardzo mroźny, to nie wszędzie tak jest. W niektórych miejscach zima przypada w środek lata! Może to nam- Europejczykom, wydawać się bardzo dziwne, że zima, która u nas niesie za sobą duże mrozy i śnieg, w innej części świata przynosi słońce i gorące upały.

Zima, a święta Bożego Narodzenia

Zima to nie tylko wyjątkowy okres pod względem aury, jaka panuje. Oczywiście piękny jest śnieg oraz cała atmosfera, która wtedy panuje. Dodatkowych emocji dodają święta Bożego Narodzenia. Boże Narodzenie to świetny motyw, a razem z zimową aurą wykorzystywany w filmach, reklamach, które mają podkreślić wyjątkowość produktów. Dodać romantyczności, rodzinnych klimatów filmom, które można obejrzeć w zimowe wieczory.

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.