Infolinia: 514 101 211

Choinki świąteczne – sprzedaż hurtowa choinek w Ho-Ho Choinka

|
Specjalna oferta dla naszych Klientów, wprowadzona do naszych usług. Zakup hurtowy choinek dostępny już w naszym sklepie! Planujesz kupić większą ilość choinek, nie masz czasu rozglądać się po straganach czy osobiście jeździć po plantacjach, aby złożyć zamówienie na ilość hurtową? Kupując choinki hurtowo w Ho-Ho Choinka, oszczędzasz swój czas i wiesz, że choinki, które do Ciebie trafią, pochodzą z prestiżowych, ekologicznych plantacji.

Skąd pochodzą choinki na Ho-Ho Choinka?

Choinki, które znajdziesz w naszym sklepie Ho-Ho Choinka, pochodzą ze specjalnych plantacji znajdujących się w Polsce i Danii. Są to specjalne plantacje, specjalizujące się w hodowli drzewek bożonarodzeniowych. Oznaczone specjalnymi certyfikatami wyróżniają się ekologiczną hodowlą oraz wysoką jakością choinek.

Kiedy najlepiej zamówić choinki hurtowo ?

Sprzedaż detaliczna choinek zaczyna się już w połowie listopada. To już wtedy możemy zauważyć wzrost zainteresowania kupnem choinek oraz pierwsze choinki w sklepach. Jednak na zakup choinki hurtowo w okresie listopad-grudzień może być już trochę zbyt późno. Dlatego nie zwlekaj i już dziś złóż zamówienie na hurtową ilość choinek w naszym sklepie internetowym.

Zapraszamy do kontaktu
z naszym Biurem Obsługi Klienta