Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

Choinki świąteczne – sprzedaż hurtowa choinek w Ho-Ho Choinka

|

Specjalna oferta dla naszych Klientów, wprowadzona do naszych usług. Zakup hurtowy choinek dostępny już w naszym sklepie! Planujesz kupić większą ilość choinek, nie masz czasu rozglądać się po straganach czy osobiście jeździć po plantacjach, aby złożyć zamówienie na ilość hurtową? Kupując choinki hurtowo w Ho-Ho Choinka, oszczędzasz swój czas i wiesz, że choinki, które do Ciebie trafią, pochodzą z prestiżowych, ekologicznych plantacji.

Skąd pochodzą choinki na Ho-Ho Choinka?

Choinki, które znajdziesz w naszym sklepie Ho-Ho Choinka, pochodzą ze specjalnych plantacji znajdujących się w Polsce i Danii. Są to specjalne plantacje, specjalizujące się w hodowli drzewek bożonarodzeniowych. Oznaczone specjalnymi certyfikatami wyróżniają się ekologiczną hodowlą oraz wysoką jakością choinek.

Kiedy najlepiej zamówić choinki hurtowo ?

Sprzedaż detaliczna choinek zaczyna się już w połowie listopada. To już wtedy możemy zauważyć wzrost zainteresowania kupnem choinek oraz pierwsze choinki w sklepach. Jednak na zakup choinki hurtowo w okresie listopad-grudzień może być już trochę zbyt późno. Dlatego nie zwlekaj i już dziś złóż zamówienie na hurtową ilość choinek w naszym sklepie internetowym.

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.