Jak udekorować dom na Święta Bożego Narodzenia?

Dekorowanie domu to nieodłączny element świątecznych przygotowań. Choinka, stroiki i nastrojowe lampki pomogą nam stworzyć niepowtarzalną i rodzinną atmosferę. Zadbajmy o ozdobienie naszych czterech ścian bożonarodzeniowymi ozdobami, aby nadchodzące Święta były naprawdę wyjątkowe.

Bożonarodzeniowe ozdoby

Świąteczne motywy powinny znaleźć się w każdym domu. Bałwanki, choinki oraz płatki śniegu to wzory, które nieodłącznie kojarzą się z Bożym Narodzeniem. Poduszki ze świątecznymi motywami, pledy albo ozdobne figurki odmienią nasze mieszkanie. Z pomocą przyjdą świąteczne kolory: złoty, srebrny, czerwony, biały oraz zielony.

Nastrojowe dodatki

Święta to przede wszystkim rodzinna atmosfera i odpowiedni nastrój. Zadbajmy więc o świąteczny klimat w naszym mieszkaniu, który na pewno udzieli się wszystkim domownikom. Z pomocą przyjdą nam lampiony oraz świeczki w bożonarodzeniowe wzory. Ciekawą alternatywą są ozdobne lampki, które możemy zawiesić w oknie albo na karniszu.

Zielone akcenty

Podczas Świąt Bożego Narodzenia nie może zabraknąć zielonych akcentów. Mowa tutaj przede wszystkim o choince, która powinna się znaleźć w domu każdego z nas. Na tym jednak nie koniec! Przygotujmy stroiki ze świeżego igliwia oraz kupmy jemiołę. Świeże gałązki możemy także wstawić do wazonu i przewiązać sznurkiem konopnym.

(źródło zdjęcia: Tumblr.com)

Zapraszamy do kontaktu
z naszym Biurem Obsługi Klienta