Skip to main content
Infolinia: 514 101 211
świąteczne dekoracje biurowe

Kreatywne pomysły na świąteczne dekoracje biurowe, które z pewnością poprawią Ci humor

Sezon świąteczny już dobija się do nas drzwiami i oknami. Trudno uwierzyć, że już za lada moment mamy Święta Bożego Narodzenia. Galerie handlowe, placówki szkolne, punkty usługowe już powoli każdy przygotowuje się do świąt Bożego Narodzenia. Święta to czas radości, dlatego warto zadbać o to, aby zagościła ona w Twoim biurze przy pomocy kilku dodatków. 

Wesołe świąteczne dekoracje do biura

Mamy kilka wesołych pomysłów na świąteczne dekoracje biurowe, które wprowadzą radosny nastrój do Twojej pracy. Udekorowanie wnętrza przestrzeni biurowej na nadchodzące święta nie tylko stworzy bajeczną atmosferę w Twoim miejscu pracy, ale także pozwoli zbliżyć zespół. Zobaczmy, jak urządzić biuro na Boże Narodzenie bez większego wysiłku i nadmiernych kosztów finansowych.

Udekorować biuro na święta czy nie?

Każdy kto jest odpowiedzialny za dekorację biura na święta zada sobie to pytanie. Jedni lubią świąteczny wystrój, inni uważają, że to strata czasu. Wierzymy, że jeśli wiesz, jak udekorować swoje miejsce pracy, uszczęśliwisz nie tylko współpracowników, ale także klientów i gości. O wiele lepiej jest widzieć piękną i świąteczną atmosferę po przyjeździe do pracy niż zwykłą rutynę. Nie wszystkie firmy chętnie przyjmują bogate dekoracje. Choinki na środku sali, pracownicy w mikołajowych czapkach czy kolędy z głośników – to może być trochę za dużo. Możesz jednak stworzyć świąteczny nastrój w biurze bez przekraczania cienkiej granicy dobrego smaku, a my podpowiemy Ci kilka świetnych pomysłów!

Klucz do sukcesu podczas dekoracji biura

Kluczowym wymogiem przy dekoracjach świątecznych jest umiejętność stworzenia bajecznej atmosfery, która nie odwraca uwagi personelu od pracy. Nie ma oczywiście sztywnych zasad i zależy to od tego, gdzie pracujesz, ale nie będzie dobrym pomysłem przeciążanie pokoju girlandami i świątecznymi ozdobami. Biuro powinno zachować poważny wygląd. Choinka gość specjalny każdych świąt. Choinka w biurze przypomni wszystkim, że nadchodzi czas ferii zimowych. Duże drzewko zobaczy każdy, ale jeśli dostępna przestrzeń nie pozwala na pełnowymiarowe drzewko, wersje stołowe można ubrać i dodadzą trochę koloru i nastroju. Jak ozdobić choinkę w biurze? Cóż, nie ma nic złego w tradycyjnej dekoracji. Wybierz czerwone i zielone ozdoby, ponieważ są symboliczne dla pory roku. Jeśli chcesz czegoś nowego i nowoczesnego, możesz wybrać kolor lub kombinację kolorów, które będą pasować do Twojego biura. Srebro i błękit, srebro i fiolet, złoto i czerwień – to tylko niektóre z opcji, które sprawią, że Twoje biuro będzie wyglądać stylowo i wyrafinowanie. 

Minimalizm podczas dekoracji biura

A może postaw na minimalizm i spróbuj z dekoracją biurka?  Dekorując biurko, zachowaj zdrowy rozsądek i nie zamieniaj miejsca pracy w bożonarodzeniową ladę sklepową. Burza kolorów, brokat i dzwonienie dzwonków mogą przeszkadzać kolegom. Wystarczy kilka skromnych i eleganckich elementów dekoracyjnych – miniaturowa choinka, jedna lub dwie ozdoby, zachowaj styl, unikaj puszystych girland i dużych rozmiarów, które będą wyglądać niesmacznie, a dodatkowo zmniejszają przestrzeń do pracy.

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.