Skip to main content
Infolinia: 514 101 211
neutralny wystrój świąteczny

Neutralny wystrój świąteczny

Zaczynasz myśleć o dekorowaniu świątecznym i dodaniu kilku neutralnych świątecznych dekoracji do wnętrza domu! Z pewnością po dobrej zabawie w jesienne barwne kolory masz ochotę na coś neutralnego, sezon świąteczny jest świetnym miejscem, aby wprowadzić trochę spokoju do swojego domu. Więc chociaż nie mamy nic przeciwko zieleni i czerwieni, pomyśleliśmy, że w tym roku neutralny świąteczny wystrój będzie strzałem w 10! Spraw, aby to były naprawdę eleganckie święta.

Mamy tu na myśli dużo bieli, złota i naturalnych/kremowych kolorów. Może trochę drewna dla ciepłego, rustykalnego charakteru.

Święta inne niż zwykle? W tym sezonie uspokójmy wnętrza domów

Zacznijmy nasze porady od choinki! Możemy nazwać ją panią tego święta, bo gdyby nie ona, święta Bożego Narodzenia z pewnością nie byłby takie same. W eleganckim wystroju wnętrza, które chcemy urządzić na święta, świetnie sprawdzi się żywa choinka. Oprócz zapachem zachwyci wyglądem, przyciągając wzrok swoją gęstością oraz intensywnym kolorem. Podczas wyboru dekoracji możesz zaszaleć, dzięki temu, że będą one w neutralnych kolorach, możesz kupić ich zdecydowanie więcej, a przesyt nie będzie tak szybko widoczny. Kup piękny stojak, dywanik oraz liczne girlandy i bombki – pięknie ozdobiona choinka doda do wnętrza Twojego domu przytulności. Pięknie będą również wyglądać fałszywe prezenty pod choinka. Wystarczy trochę papieru ozdobnego oraz puste pudełka, abyś miał naprawdę dużo prezentów w tym roku.

Wystrój w jadalni podczas świąt jest równie ważny

Nigdy wcześniej, nie przywiązywałeś wagi do wystroju innych pomieszczeń i tylko skupiałeś się dekoracji pomieszczenia, w którym znajdowała się choinka? To był mały błąd, jednak da się go szybko poprawić i w te święta skupić się na aranżacji więcej niż jednego pomieszczenia. Równie ważnym pomieszczeniem w święta oprócz tego, w którym stoi choinka jest jadalnia, w której razem spędzacie czas z najbliższymi. Warto, aby również tam było można wyczuć świąteczny klimat. Dlatego zadbaj o to, w tym roku stosując neutralne bieżniki na stół w kolorach bieli lub beżu. Ewentualnie możesz wykonać sam ozdobę na stół do jadalni z gałązek choinki, świecami oraz małą figurką, która zwieńczy całą dekorację.

Mamy nadzieję, że wpis na blogu przekonał Cię do tego, że warto w święta zadbać o odpowiednią atmosferę w mieszkaniu, którą zrobisz, używając neutralnych kolorów. Dekoracje świąteczne wcale nie muszą być krzykliwe oraz bijące po oczach przesytem świątecznym.

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.