Skip to main content
Infolinia: 514 101 211
stojaki pod choinkę

Najlepsza sztuczka na powiększenie swojego drzewka świątecznego – stojaki pod choinkę

W dzisiejszym artykule zdradzimy Ci najlepszą sztuczkę na to, jak możesz zwiększyć swoje drzewko świąteczne. Nie wierzysz? Tak, możesz sprawić, by Twoje obecne drzewo wyglądało na wyższe, niż jest w rzeczywistości! Chcesz wiedzieć jak?!

Zbyt mała choinka, jak wizualnie ją powiększyć?

Z pewnością dużo słyszałeś o odpowiednim ubieraniu choinki tak, aby kolejność bombek nie była przypadkowa – jak mieliśmy w zwyczaju układać ozdoby choinkowe, podczas gdy pomagaliśmy jeszcze ubierać choinkę w rodzinnym domu. Jednak przyszedł ten czas, gdy ubieramy choinkę samodzielnie w swoim własnym domu. Każdy z nas z pewnością chce, aby jego choinka była najpiękniejsza. Podczas wyboru choinki do własnego domu dbamy, o każdy szczegół o to, aby była odpowiednio wysoka, gęsta, taka nie za chuda, nie zbyt szeroka.. PO PROSTU IDEALNA. Niestety wybranie idealnej choinki nie zawsze idzie w parze z tym, aby spełniała ona wszystkie wyżej wymienione aspekty. W takim razie, na co postawić, gdy mamy do wyboru między niską, a gęstą vs. wysoką, ale rzadką choinką? Ciężko jest nam odpowiedzieć na to pytanie, jednak mamy dla was przygotowane kilka pomysłów na obie okoliczności.

Choinka zbyt rzadka, jednak jest wysoka i pięknie zielona?

Gdy jakimś trafem, przydarzy Ci się, że Twoja choinka jest zdecydowanie zbyt rzadka postaw na odpowiednie ułożenie dekoracji choinkowych, które optycznie ją zagęszczą – jednak pamiętaj, ich zbyt duża ilość również będzie słabo wyglądać. Liczy się umiar i odpowiednie dobranie bombek. Przy wyborze dekoracji skup się na tym, aby miały one różnorodną wielkość.

Gdy choinka jest zbyt niska – jak wizualnie ją powiększyć?

Podczas wyboru choinki myślałeś, że prawie 2 metry żywego drzewka bożonarodzeniowego będą idealne do Twojego domu, jednak po montażu okazało się, że mogłaby być ona większa? Nic nie szkodzi, potrafimy temu zaradzić w naprawdę banalny sposób. Myślałeś o tym, aby kupić porządny stojak pod choinkę?

Stojaki pod choinkę posłużą Ci nie tylko po to, aby dostarczyć jej świeżej wody. Taki stojak ma jeszcze więcej zalet, a przede wszystkim pozwoli Ci rozwiązać problem ze zbyt niską choinką, dodając jej kilku centymetrów. Kolejnym plusem stojaków jest ich świetny design. W naszym sklepie znajdziesz aż 4 warianty pięknych rzemieślniczo zrobionych stojaków pod choinkę.

Metalowe stojaki pod choinkę

Metalowe stojaki pod choinkę zachwycają swoją trwałością. Potrafią utrzymać naprawdę dorodne drzewka świąteczne. Różne warianty kolorystyczne, piękne zdobienia świąteczne są tym, co naprawdę zapiera dech w piersiach naszych klientów. Jakie kolory stojaków pod choinkę znajdziesz w naszym sklepie?

  • Białe metalowe stojaki pod choinkę – to stojaki, które idealnie odnajdą się w jasnych wnętrzach oraz wystroju choinki. Piękny błysk, a zarazem subtelność, która przykuwa oko są tym, co wyróżnia nasze białe stojaki.
  • Ciemnoszare stojaki pod choinkę – stojaki, które będą pasować wszędzie, uniwersalny kolor sprawia, że te stojaki pod choinkę pięknie będą prezentować się w każdym wnętrzu.

 

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.

WordPress PopUp Plugin